24 KARE EKİBİ

 

 

Sessiz geçen gecelerde yalnız kaldığımızda düşünüyoruz. "Ben kimim? Nasıl bir hayat yaşamak istiyorum?" Ama hiçbir zaman kim olduğumuza ve nasıl bir hayat yaşamak istediğimiz sorusuna net bir cevap bulamıyoruz.

 

Her bir cevap bir sonraki gecede saklı oluyor çünkü. Etraftan gelen ve beynimizi uyaran birtakım görüntülerle, seslerle birlikte günler daha da hızlı geçiyor. Bazen de kim olduğumuzu düşünmekten kaçmak için bir animasyon izlemeye başlıyoruz. Böylece bir animasyon karakterinin hayatı, hayatımız oluveriyor.

 

Kendimizi o anın akışına kaptırıyoruz. Sanki zaman durmuş gibi ama bazen de o animasyonun ruhunu hissediyoruz ve ben kimim sorusuna bir cevap daha buluyoruz.

 

Animasyonun sihrini bizim için elle çizilmiş ve dijitalle birleşmiş resimlerin arka arkaya hızlı bir şekilde gösterilip müzik ve sesle desteklenmesiyle tanımlasak da bu ancak sihrin basit bir şekilde nasıl yapıldığını açıklar.

 

İsterseniz bizi bu kadar etkileyen, bir ihtiyaç haline gelen, duygularımızın uyanışını sağlayıp en güzel zamanlarımız olan çocukluğumuza dokunan animasyonu, sitemizle daha yakından eğlenceli, bilgilendirici içerik ve tasarımlarla birlikte tanıyabilirsiniz.

 

İşimizi severek yapıyoruz. Çizgi Film ve Animasyon öğrencileri olarak hedefimiz bu mutluluğu tüm dünyayla paylaşmak. Çizgi Film ve Animasyon Bölümünü kendinizden bir parça bulmanız dileğiyle sizlere tanıtmak ve geleceği birlikte inşa etmek istiyoruz.


KÜNYE

YAYIN KURULU